O Evernote

Evernote powstało w celu rozwiązania rosnącego problemu, który zrodziła technologia: jak odnieść sukces w świecie o stale rosnącej objętości i prędkości przepływu informacji.

Naszym celem jest dać ludziom czas i swobodę na skupienie się nad tym, co najważniejsze, pomagając im żyć bardziej zorganizowanie.

Nasza historia

Nie tak dawno temu, utrwalenie pomysłu oznaczało konieczność zatrzymania się i zanotowania go na papierze, zanim zdążył ulecieć z głowy. Zapisywanie stron internetowych? Trzeba było dodać zakładkę do strony lub zrobić zrzut ekranu. Zapisywanie i udostępnianie plików zespołowi oznaczało przesyłanie dokumentów pocztą elektroniczną i nigdy nie było wiadomo, kto miał najnowszą wersję. Poźniej nastało Evernote.
Drabina
Notatki
Evernote Corporation tworzy produkty i usługi, które pomagają ludziom skupić się na tym, co najważniejsze. Evernote zmieniło sposób, w jaki ludzie zmieniają swoje pomysły w działania, pomaga zespołom lepiej współpracować, niezależnie od tego, gdzie znajdują się ich członkowie. 225 milionów ludzi na całym świecie odkryło Evernote, które jest używane w 25 językach każdego dnia. Evernote Corporation to globalna, prywatna firma z siedzibą w Redwood City w Kalifornii.
Pracuj z innymi
Rura

Zapamiętaj wszystko

Kiedy Stepan Pachikov, nasz założyciel, zaczął pracować nad ideą, która była zalążkiem dla tego, czym stało się Evernote, rozpoznał trzy działania mózgu: pamięta przeszłość, buduje połączenia i tworzy nowe pomysły na przyszłość.
Urządzenia
ludzie
Evernote powstało jako rozszerzenie mózgu. Począwszy od misji „Zapamiętaj wszystko”, Evernote rozwinęło się, by odpowiedzieć na trzy potrzeby zidentyfikowane przez Pachikova. Dzięki 8 miliardom notatek stworzonych przez 225 milionów ludzi na całym świecie łatwo zrozumieć, dlaczego produkty Evernote stały się domyślnym miejscem dla osób i zespołów, które chcą wszystko zapamiętać, przekształcić pomysły w działanie i lepiej współpracować.

Evernote w wiadomościach

Zobacz, co inni mówią o Evernote w ich życiu prywatnym i zawodowym, oraz jak Evernote może ułatwić życie Tobie. Więcej informacji znajdziesz na stronie dla prasy.
Mężczyzna piszący notatki

Oto, jak w pełni wykorzystać funkcjonalność dotyczącą przechowywania i udostępniania dokumentów w Evernote

Evernote i Microsoft

Microsoft Teams współpracuje teraz z Evernote

Evernote na urządzeniach przenośnych

Jak zorganizować swoje życie z Evernote