Dziękujemy!

Skontaktujemy się z Tobą, gdy będziemy mieli przygotowaną wersję beta. W międzyczasie sprawdź wideo z serii „Za kulisami”, aby zobaczyć kurs obrany przez Evernote.

Edytor notatek beta

Edytor notatek beta

Świetne plany zaczynają się od świetnych notatek, dlatego przeprojektowujemy edytor notatek, aby ułatwić uchwycenie i ukształtowanie myśli. Aby dołączyć do testów wersji beta, zaloguj się do swojego konta Evernote. Uwaga: wersja beta edytora jest dostępna tylko w najnowszej wersji Evernote Web.

Zobacz, nad czym pracujemy

Witamy w Evernote za kulisami

Witamy w Evernote za kulisami

W tej nowej serii filmów dyrektor generalny Evernote, Ian Small, uchyli rąbka tajemnic i zdradzi, nad czym pracujemy. Będzie rozmawiał z najważniejszymi osobami w firmie o tym, co robią, problemach, które rozwiązują, oraz co ich ekscytuje, gdy myślą o przyszłości Evernote.

Pomóż kształtować przyszłość Evernote

Pomóż kształtować przyszłość Evernote

W tym odcinku Evernote za kulisami, dyrektor generalny Ian Small zaprosi Cię na główną scenę. Ian rozmawia z Jenn, kierownikiem wyższego szczebla w Evernote, na temat znaczenia naszego programu testów beta, tego, czego poszukujemy w opiniach klientów oraz w jaki sposób z Twoim udziałem tworzymy lepsze Evernote.

Przeprojektowanie edytora notatek

Przeprojektowanie edytora notatek

W tym odcinku Evernote za kulisami, dyrektor generalny Ian Small rozmawia z Sashą, starszą projektantką produktu w Evernote, na temat pracy, którą ona i jej zespół wykonują, aby uczynić edycję treści bardziej elastyczną, spójną i zabawną.

Tworzenie lepszego przycisku w mobilnym Evernote

Tworzenie lepszego przycisku w mobilnym Evernote

W tym odcinku Evernote za kulisami, dyrektor generalny Ian Small rozmawia z Aidenem, kierownikiem ds. projektowania produktu, na temat nadchodzących zmian w działaniu najważniejszego przycisku w Evernote, czyli „Nowa notatka”. Ta niewielka zmiana sprawi, że tworzenie notatek będzie bardziej spójne i intuicyjne na różnych platformach mobilnych.