Szablon kalendarza rocznego 2022

Trzymaj się swoich celów, wyznaczaj kluczowe etapy i zapisuj ważne daty w jednym miejscu — dzięki temu wygodnemu kalendarzowi rocznemu. Zostaw za sobą chaos karteczek samoprzylepnych i spraw, aby ten rok był wyjątkowy.

Dostrzegaj wzorce i trendy

W tym kalendarzu rocznym możesz zapisywać wzloty i upadki na przestrzeni całego roku. Te wzorce mogą pomóc w planowaniu kolejnych lat, dzięki czemu łatwiej będzie Ci zaplanować i przygotować się na kolejny rok.

Bądź zdrowy

Możesz rozpocząć pracę nad swoimi celami zdrowotnymi w dowolnym dniu roku. W tym kalendarzu rocznym można łatwo utworzyć zestaw ćwiczeń fitness. Ponadto można zarezerwować czas na inne zajęcia, które chcesz potraktować priorytetowo. Nigdy nie przegapisz powtarzających się zajęć, wydarzeń lub warsztatów w ciągu całego roku.

Zaplanuj wakacje

Sprawdź swój kalendarz roczny, aby znaleźć najlepszy okres na zaplanowanie następnych wakacji. Kiedy już wszystko zapiszesz, od razu sprawdzisz swoją dostępność.

Zaplanuj kolejny miesiąc

Kalendarz roczny pomoże Ci zobaczyć, co się szykuje — nie tylko w najbliższych dniach, ale także w kolejnych miesiącach. Dzięki temu łatwemu w użyciu szablonowi zaplanujesz spotkania z rodziną, przyjaciółmi i kolegami z pracy. Nie musisz się już zastanawiać, kiedy możecie się spotkać — pobierz ten terminarz na swój telefon i zaplanuj wszystko od razu.

Wprowadź swój grafik pracy

Pilnowanie grafiku pracy może być trudne jeśli pracujesz w systemie rotacyjnym. Skorzystaj z tego kalendarza rocznego, aby zaznaczyć, kiedy musisz iść do pracy i już nigdy nie przegapić żadnego dnia.

Ustal priorytety swojego czasu

W ciągu roku można zrobić wiele, ale nie wszystko. Skorzystaj z tego kalendarza rocznego, aby wygospodarować czas na to, co ważne, a resztę odłożyć na później.

Twórz długofalowe cele

Nieważne, czy chcesz się dalej kształcić, rozwijać swoją karierę zawodową uzyskując jakiś certyfikat, czy też realizować swój cel osobisty — ten kalendarz roczny pomoże Ci utrzymać się na właściwym torze.

Zarejestruj się w Evernote już dziś

Uchwyć pomysły i inspiracje z dowolnego miejsca oraz z łatwością zarządzaj zadaniami.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Uzyskaj wskazówki i porady, jak stać się bardziej zorganizowanym dzięki Evernote.

Jak zaplanować i osiągnąć to, czego chcesz w życiu

Jak zaplanować rodzinne wakacje nie tracąc rozumu