Evernote Hakkında

Evernote, teknolojinin beraberinde getirdiği büyüyen bir soruna çözüm bulmak amacıyla kurulmuştur: Bilginin hacim ve hızının giderek arttığı bir dünyada nasıl başarılı olunur?

Amacımız, kullanıcıların daha düzenli yaşamlar sürmelerine yardımcı olarak onlara önemli olan şeylere odaklanmaları için zaman ve serbesti kazandırmaktır.

Hikayemiz

Daha yakın bir zamana kadar, fikirleri yakalamak için durup onları unutmadan bir kağıda not etmeniz gerekiyordu. Web sayfalarını kırpmak mı? Yer işareti eklemeniz veya ekran görüntüsü almanız şarttı. Proje ekibiyle dosyaları kaydetmek ve paylaşmak istediğinizde ise son sürümün kimde olduğundan hiçbir zaman emin olmadan belgeleri e-posta yoluyla alıp göndermeniz gerekiyordu. Sonra Evernote çıkageldi.
Ladder
Notlar
Evernote Corporation, kullanıcıların en önemli şeylere daha iyi odaklanmalarına yardımcı olan ürün ve hizmetler sunmaktadır. Evernote, kullanıcıların fikirleri eyleme dönüştürme biçimini değiştirmiş ve ekiplerin yerden bağımsız olarak birlikte daha iyi çalışmalarını sağlamıştır. Dünya genelinde 225 milyon kullanıcı, her gün 25 dilde kullanılan Evernote'u keşfetmiştir. Evernote Corporation, merkezi California, Redwood City'de bulunan global bir özel şirkettir.
Birlikte Çalışın
Pipe

Her Şeyi Hatırlayın

Kurucumuz Stepan Pachikov daha sonra Evernote adını alacak olan fikir üzerinde çalışırken beynin yaptığı üç şeyi fark etti: Geçmişi hatırlamak, bağlantılar kurmak ve gelecek için yeni fikirler üretmek.
Cihazlar
kişiler
Evernote beynin bir uzantısı olarak oluşturuldu. "Her Şeyi Hatırlayın" misyonuyla yola çıkan Evernote, büyüyerek Pachikov'un belirlediği üç ihtiyaca cevap verebilecek duruma geldi. Dünya genelinde 225 milyon kullanıcının oluşturduğu 8 milyar nota bakıldığında, Evernote ürünlerinin, her şeyi hatırlamak, fikirleri eyleme dönüştürmek ve birlikte daha iyi çalışmak isteyen kişiler ve ekipler için vazgeçilmez bir yer haline gelmesinin nedeni kolayca anlaşılabiliyor.

Basında Evernote

Evernote'un kişiler ve ekiplerin işine nasıl yaradığı hakkında başkalarının neler söylediğini ve sizin işinize nasıl yarayabileceğini öğrenin. Daha fazla bilgi için Basın sayfamızı ziyaret edin.
Notları yazan kişi

Belge depolama ve paylaşım hizmeti Evernote'tan en iyi şekilde yararlanma yolları

Evernote ve Microsoft

Microsoft Teams artık Evernote ile uyum içerisinde çalışıyor

Mobil Cihazlarda Evernote

Hayatınızı Düzene Koymak için Evernote'u Kullanma