Teşekkürler!

Uygun bir beta sürümümüz olduğunda sizinle iletişim kuracağız. Bu arada, Evernote'un ne kadar ilerlediğini görmek için “Perde Arkası” videolarımıza göz atın.

Düzenleyici Betası

Düzenleyici Betası

Kusursuz planlar, kusursuz notlarla başlar! Biz de bu yüzden fikirlerinizi kaydetmenizi ve şekillendirmenizi kolaylaştırmak için düzenleme deneyimini yeniden tasarlıyoruz. Bu betaya dahil olmak için, Evernote hesabınıza giriş yapın. Lütfen, düzenleyici betasının yalnızca Evernote Web'in son sürümünde kullanılabildiğini unutmayın.

Ne üstünde çalıştığımızı görün

Evernote Perde Arkası'na hoş geldiniz

Evernote Perde Arkası'na hoş geldiniz

Bu yeni video dizisinde, Evernote'un CEO'su Ian Small, ne üzerinde çalıştığımızı size göstermek için perdeyi aralayacak. Şirketteki kilit kişilerle yaptıkları işler, çözdükleri sorunlar ve Evernote'un geleceğiyle ilgili onları heyecanlandıran şeyler hakkında sohbet edecek.

Evernote'un geleceğini şekillendirmeye yardımcı olun

Evernote'un geleceğini şekillendirmeye yardımcı olun

Evernote Perde Arkası'nın bu bölümünde, CEO Ian Small perdeyi aralıyor ve siz müşterileri sahnenin merkezine davet ediyor. Ian, Evernote'ta kıdemli bir yönetici olan Jenn ile beta programımızın önemi, müşteri geri bildirimlerinde aradıklarımız ve katılımınızın müşterilerimizle daha iyi bir Evernote oluşturmamıza nasıl yardımcı olduğu hakkında sohbet ediyor.

Not düzenleyiciyi yeniden tasarlama

Not düzenleyiciyi yeniden tasarlama

Evernote Perde Arkası'nın bu bölümünde CEO Ian Small, Evernote'un üst düzey ürün tasarımcısı Sasha'yla, onun ve ekibinin, Evernote'ta düzenleme deneyimini daha esnek, tutarlı ve eğlenceli hale getirmek için yaptıkları çalışmalar hakkında sohbet ediyor.

Mobil Evernote için daha iyi bir düğme tasarımı

Mobil Evernote için daha iyi bir düğme tasarımı

Evernote'in Perde Arkası'nın bu bölümünde CEO Ian Small, ürün tasarım yöneticisi olan Aiden ile çok önemli "Yeni Not" düğmesinde yapılacak olan değişiklikler hakkında sohbet ediyor. Bu küçük ayar, not oluşturma işlemini mobil platformlarda daha tutarlı ve sezgisel hale getirecek.