Sertifikalı Evernote Danışmanları

Odaklanmak ve Evernote ile üretkenliğinizi artırmak ister misiniz? Sertifikalı Evernote Danışmanları, sizi ve ekibinizi bir sonraki aşamaya taşımaya yardımcı olabikecek, eğitimli sorun çözücülerdir.
BİR DANIŞMAN BUL
Bir uzmanla birlikte çalışın
Sertifikalı Evernote Danışmanları, kapsamlı bir Evernote eğitimi almış, onaylı profesyonellerdir. Evernote ile çalışmaya başlamanıza, işinizi düzene koymanıza ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilmek için, yüz yüze veya sanal eğitim sunarlar.
Kişiye özel çözümlere sahip olun
Birebir koçluk yoluyla danışmanınız, size özel ihtiyaçlarınızı tanımlamak ve tamamen size ve ekibinize özel olarak tasarlanmış çözümler geliştirmek için sizinle birlikte çalışır.
Sürekli bir başarıyı garantileyin
Ekipler ve projeler değiştikçe, aşılması gereken yeni zorluklar ortaya çıkar. Daha iyi bir iş akışı planlamak, sanal bir ekibi yönetmek ve işinizle birlikte büyüyecek paylaşılan bir bilgi merkezi oluşturmak için, bir danışmanla birliktw çalışın.

Uzmanından öğrenin

İş Akışının Akmasını Sağlamanın Yolları
Evernote Swrtifikalı Danışmanı Bill Gluth, Evernote'u bir bilişim merkezine dönüştürmenin yollarını açıklıyor.
Brezilya'nın Evernote Uzmanlarının Birinden Harika Tüyolar
Evernote Sertifikalı Danışmanı Vlad Campos en iyi ipuçlarından ve püf noktalarından bazılarını paylaşıyor.
Üretkenlik ve Etkililiği İşe Taşımak
Stacey Harmon'un, danışmanlık uygulamalarını Evernote Topluluğu programı aracılığıyla geliştirme öyküsü.
Kendi danışmanlık hizmetinizin bir parçası olarak Evernote'u müşterilerinize sunmak isterseniz, Sertifikalı Evernote Danışmanı olmak için başvurun.

Bir Sertifikalı Danışman Bulun