Başlayın

Basic

Ücretsiz

Premium

$69,99 / Yıl

Business

$14,99 / Kullanıcı / Ay

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Evernote'un doğru sürümünü seçmekle ilgili sorularınız için ya da kullanmaya başlarken yardım almak için bir Sertifikalı Evernote Danışmanı, Evernote Topluluk Lideri veya bir Evernote Topluluğu Üyesi* ile iletişim kurun.

Topluluk Liderleri

Evernote Topluluk Liderleri, işlerinde ve günlük yaşamlarında Evernote'tan daha fazla yararlanabilmeleri konusunda teşvik etmek için, bilgilerini ve zamanlarını, çevrimiçi veya çevrimdışı olarak başkalarıyla paylaşır.

Topluluk Liderlerini Bulun

Sertifikalı Danışmanlar

Sertifikalı Evernote Danışmanları, kapsamlı bir Evernote eğitiminden geçmiş, onaylı profesyonellerdir. Uygulamalı rehberlikleri ile size ve ekibinize daha etkin ve üretken bir biçimde çalışmak konusunda yardımcı olabilirler.

Sertifikalı Danışmanlar Bulun

*Sertifikalı Evernote Danışmanları, Evernote Topluluk Liderleri ve Evernote Topluluğu Üyeleri, Evernote Corporation'ın çalışanları değildir. Onlar, projenizde size yardımcı olurlarken iş ilişkilerinizin doğasına (zamanlama, ücretlendirme v.s.) birlikte karar verirsiniz ve siz ücretli olarak Evernote'a abone olursanız, Evernote'tan bir ödenek alırlar.