Basın

Sizin için en önemli şeylere odaklanabildiğinizde sihirli bir şey gerçekleşir. Bu haberler, sınırlar ve dillerin ötesine geçerek Evernote'un her gün milyonlarca kişinin yaşamında yarattığı farkı ortaya koyar.

Basında

Fast Company
Evernote'un Beyninin İçinde: Bir yandan markasını yenilerken, diğer yandan not alma uygulamasının arkasındaki şirket geçmişine, bugününe ve geleceğine yansıyor
THE REGISTER
10. yaşın kutlu olsun, Evernote: Google ve Microsoft'a rağmen hâlâ ayaktasın. Sıradaki zorluk gelsin...
Windows Central
WINDOWS CENTRAL
Microsoft Teams artık Evernote ile uyum içerisinde çalışıyor
Neowin
NEOWIN
Evernote, Microsoft Teams entegrasyonunu duyurdu
Forbes
FORBES
Evernote, Ekipler için Geliştirdiği Yeni "Çalışma Alanları" Aracıyla, Birlikte Çalışma Yazılımları Arasındaki Yerini Aldı
Fast Company
FAST COMPANY
Evernote İcra Kurulu Başkanıyım. Hafta Boyu Üretkenliğimi Nasıl Koruduğumu Öğrenmek İster misiniz?
The Verge
THE VERGE
Hayatınızı düzene koymak için Evernote'u kullanma
engadget
ENGADGET
Evernote, iş akışınızı otomatikleştirmek için yapay zekadan yararlanır
Basından Sorular

En son şirket istatistiklerimizi, resimlerimizi ve logolarımızı arıyorsanız marka varlıklarımıza göz atın. Diğer basın veya görüşme sorularınız için lütfen press@evernote.com adresine yazın.

Diğer tüm sorularınız için iletişim sayfamızı ziyaret edin.

Bizi Takip Edin
Marka Yönergeleri

Ticari markalar, logo ve/veya içerik de dahil olmak üzere Evernote'un marka ve varlıklarının düzgün bir şekilde kullanılmasını ve uygulanmasını sağlamak için aşağıdaki marka yönergeleri oluşturulmuştur.

Markalarımızı söz konusu yönergelerin kapsamı dışında kalan herhangi bir şekilde kullanmak için, lütfen brand@evernote.com adresinden bizimle iletişime geçin ve mesajınıza amaçlanan kullanımın görsel örneğini ekleyin.