Basın

Sizin için en önemli şeylere odaklanabildiğinizde sihirli bir şey gerçekleşir. Bu haberler, sınırlar ve dillerin ötesine geçerek Evernote'un her gün milyonlarca kişinin yaşamında yarattığı farkı ortaya koyar.

Basında

Fast Company

Evernote'un Beyninin İçinde: Bir yandan markasını yenilerken, diğer yandan not alma uygulamasının arkasındaki şirket geçmişine, bugününe ve geleceğine yansıyor

THE REGISTER

10. yaşın kutlu olsun, Evernote: Google ve Microsoft'a rağmen hâlâ ayaktasın. Sıradaki zorluk gelsin...

Windows Central
WINDOWS CENTRAL

Microsoft Teams artık Evernote ile uyum içerisinde çalışıyor

Neowin
NEOWIN

Evernote, Microsoft Teams entegrasyonunu duyurdu

Forbes
FORBES

Evernote, Ekipler için Geliştirdiği Yeni "Çalışma Alanları" Aracıyla, Birlikte Çalışma Yazılımları Arasındaki Yerini Aldı

Fast Company
FAST COMPANY

Evernote İcra Kurulu Başkanıyım. Hafta Boyu Üretkenliğimi Nasıl Koruduğumu Öğrenmek İster misiniz?

The Verge
THE VERGE

Hayatınızı düzene koymak için Evernote'u kullanma

engadget
ENGADGET

Evernote, iş akışınızı otomatikleştirmek için yapay zekadan yararlanır

Basından Sorular

En son şirket istatistiklerimizi, resimlerimizi ve logolarımızı arıyorsanız, marka varlıklarımız kısmına göz atın. Basın ve demeçlerle ilgili tüm diğer sorularınız için lütfen press@evernote.com adresinden iletişim kurun.

Başka sorularınız için lütfen iletişim sayfamızı ziyaret edin.

Bizi Takip Edin

Marka Yönergeleri

Ticari markalar, logo ve/veya içerik de dahil olmak üzere Evernote'un marka ve varlıklarının düzgün bir şekilde kullanılmasını ve uygulanmasını sağlamak için aşağıdaki marka yönergeleri oluşturulmuştur.

Markalarımızı söz konusu yönergelerin kapsamı dışında kalan herhangi bir şekilde kullanmak için, lütfen brand@evernote.com adresinden bizimle iletişime geçin ve mesajınıza amaçlanan kullanımın görsel örneğini ekleyin.