Evernote Teams ile iş akışı yönetimini destekleyin

Bir iş akışı yönetim çözümü olarak Evernote Teams'i betimleyen, bir ofis çalışanını dizüstü bilgisayar önünde not defterine yazarken gösteren resim

İş akışı yönetiminizi özelleştirin

Başarı yalnızca ekibinizin ne yaptığıyla ilgili değildir, nasıl yaptığınızla da ilgilidir. Sürecin bazen karmaşık olduğunu kabullenmek gerekir. Projeler ve çıktılar farklı aşamalardadır. Bilgi baş döndürücü bir araç ve uygulama çeşitliliği içerisine gömülüdür. Birden fazla katkıda bulunan ve paydaşın ağırlık koymasına ihtiyaç vardır. Bazen iş akışlarını yönetmek çok fazla iş ve yetersiz akış demektir.

Evernote Teams ile istediğiniz şekilde çalışabilirsiniz. Aktif projeler, düzenleme takvimleri ve satış aşamalarını takip etmek için kontrol paneli veya çalışma alanı işlevi gören alanlar oluşturun. Görevleri başkalarına devretmek ve süreçte (sizin süreciniz) verimli bir şekilde ilerlemek için yapılacaklar listeleri, sabitlenmiş notlar ve etiketlerden yararlanın. Her şey bir arada olduğu için "Bu konuda neredeyiz?" sorusuna daima cevap bulabilirsiniz. Ayrıca, ekibiniz organize olma ve bir şeyleri yapmaya başlama konusundaki endişelerini bir kenara bırakabilir.

İşinizin nasıl aktığını bilin

Bir beyaz tahta ve dizüstü bilgisayara bakan iki ofis çalışanının işletme süreci iş akışını iyileştiren yazılımı betimleyen görüntüsüBu terimi çok sık işitiyoruz da iş akışı gerçekte ne demektir? Temel anlamıyla, baştan sona bir sürecin içerdiği adımlardır. İşletmeler; işe alım, faturalandırma ve satış süreçleri gibi politika ve prosedürlerde resmi olarak belirlenmiş iş akışlarına sahiptir. Ancak, yeni bir pazarlama kampanyası için reklam geliştirme veya sadece "Kahve alma sırası kimde?" gibi, takip edeceğiniz daha özel iş akışlarınız da olabilir.

İş akışı yönetimi uygulaması, iş akışlarınıza yapı sağlamak üzere dijital araçların kullanımını içerir. Muhtelif projeleri merkezileştirmeye ve organize etmeye yarayan bir iş akışı uygulaması sayesinde, ekipleriniz daha verimli bir şekilde ve daha fazla şeffaflık içerisinde çalışabilir.

Evernote Teams, işinize yarayan iş akışlarını daha da destekler

Evernote'un basit kullanıcı deneyimi ve esnek iş akışı araçları sayesinde, sizin için mantıklı olan iş akışı yönetim sistemini oluşturabilirsiniz. Ekipleri, süreçler ve bilgileri ihtiyaçlarınız doğrultusunda organize edin. Evernote Teams, bisiklet ayakkabı tasarımından müşteri ilişkileri yönetimine (CRM), insan kaynakları (İK) planlamasına ve daha fazlasına, çok çeşitli ortamlara ve kullanım durumlarına uyarlanabilen bir birlikte çalışma merkezidir.

 • Her şey bir arada
  Her müşteri temas noktasının takibini yapmak için notları, not defterlerini ve alanları hafif sürüm CRM olarak kullanın. Dinamik notlar; ses kayıtlarını, elle yazılmış notları, her türlü belgeyi ve hatta beyaz tahtalar ile kartvizitlerin resimlerini kayıt altına alarak belge depolamayı kolaylaştırır. PDF ve belge arama ile el yazısı arama özellikleri sayesinde ihtiyaç duyduğunuz her şeyi bulun. Ayrıca, Evernote Teams Outlook, Gmail, Google Drive, Salesforce, Slack, Microsoft Teams ve teknoloji gamınızın diğer önemli kısımlarıyla doğrudan entegre olduğu için, neredeyse her sistem veya ortamda notlara erişebilir ve not paylaşabilirsiniz.

 • Ekip mesajlaşması ve ortak çalışma
  Alanlar ve etiketleme sayesinde, bir notun içerdiği her bilgi, en yakın çalışma arkadaşlarınızın yanı sıra ekipler, departmanlar ve görevler arasında paylaşılabilir. Sabitlenmiş notlar ve alanlardaki "Yenilikler" bölümünde son güncellemeler, proje durumu ve devamlı hatırlatıcılar vurgulanır. Şablonlar Toplantı Gündeminizi, Proje Hedeflerinizi ve Haftalık İncelemenizi organize etmenizi ve paylaşmanızı kolaylaştırır. Alanlar ve not defterleri, yüklenicileri ve dışarıdan katkıda bulunanları ekibin geri kalanıyla senkronize tutabilir ve aynı zamanda Evernote Teams ortamınızda işle ilgili içeriği güvenle saklamanızı sağlayabilir.

 • İş süreci yönetim çözümleri

  • Görevleri başkalarına devretme
   Görevleri atamak ve takip etmek için Sorumluluk Alanları veya Proje Özeti şablonlarımızdan yararlanın. Güncellemeler ekip alanının "Yenilikler" bölümünde otomatik olarak göründüğü için, herkes iş akışı ilerleyişinden haberdar olur.

  • Yapılacaklar listeleri
   Notlar içerisinde kendi kontrol listelerinizi oluşturun veya görevler ile yapılacakları önceliklere göre organize etmek için ayrıntı düzeyi daha yüksek olan Eisenhower Matrisi şablonumuzu kullanın. Bireysel performansı veya ekip performansını bir bakışta değerlendirmek için tüm notları tamamlanmış veya tamamlanmamış yapılacaklara göre arayın.

  • İş akışı takibi
   Evernote Teams'in esnekliği, nasıl seçim yaparsanız yapın adımları ve aşamaları takip etmenize olanak tanır. Proje aşamalarını (Acil, Beklemede, Devam Ediyor vb.) belirtmek için etiketleme ve not adlandırma kurallarını kullanın. İlerleme durumunu göstermek için notları bir çalışma alanı veya not defterinden diğerine taşıyarak proje safhalarını tanımlamak üzere alanlar ve not defterlerinden yararlanın.

Ekibinizin işi ilerletmeye odaklanması için basitleştirin

Ücretsiz Deneme Sürümünü Başlatın

Üretkenliği artırın

 • İhtiyaç duyduğunuz her şeyi hızlıca bulun.
  Belge tarama işleviyle her şeyi dijital nota dönüştürün. PDF ve belge arama özelliği sayesinde belgeler ve resimlerin içinde metin arayın ve hatta el yazısı arayın. Veri getirme ve bilgi keşfetmeyi çok daha kolay hale getiren gelişmiş arama sözdizimi sayesinde arama sonuçlarınızı daraltarak istediklerinizi hızlı bir şekilde bulun.

 • Yönetilen bilgi yönetimi.
  Tüm alakalı not ve belgelere yer sağlamak için proje ve ekip alanlarından yararlanın. Bu ögeleri farklı kullanıcılar ve cihazlar için (hatta çevrimdışı) senkronize durumda tutun. Proje tamamlandığında her şeyi kaydedin. Proje veya ekiple ilgili herkes, çalışmaları gereken yer neresi olursa olsun daima en son bilgilere erişebilir.

Projeleri yürütün ve gelecek aşamalara hazırlanın

Evernote Teams'in ekiplere iş akışlarını çevrimiçi yönetmeleri için kendi fikirlerini ortaya atma konusunda sunduğu esnekliği betimleyen grafiksel ampul çizimi

İşi proje safhası, hazırlık aşaması veya ekibinizin hayalindeki kategoriye göre organize edin.

İlerleme durumunu takip etmek için Evernote Teams'in iş akışı araçlarının kullanımını betimleyen kontrol listeli notların grafiksel çizimi

İş "yapılıyor" durumundan "yapıldı" durumuna ilerlerken işi takip etmek için içeriği aşamalar arasında esnek bir şekilde taşıyın.

Ekip mesajlaşmasının kullanımını betimleyen, uçları bir dairenin ortasını gösteren dört okun grafiksel çizimi

Ekip üyelerini gelişmelerden hızlı bir şekilde haberdar ederek toplantıların sayısını azaltın.

Birden fazla uygulamayla aynı anda çalışmak için iş akışı entegrasyon yazılımının kullanımını betimleyen, çubuk grafik, çizgi grafik ve pasta grafiğin çizimi

Ekibinizin çalışma tarzına uygun olarak Salesforce, Google Dokümanlar ve diğer uygulamalarla entegrasyon sağlayın.

Ekibinizin işi ilerletmeye odaklanması için basitleştirin

/ Kullanıcı / Ay

Start free trial