2022 Yıllık Takvim Şablonu

Bu kullanışlı, yazdırılabilir yıllık takvimle hedeflerinizi takip edin, önemli olaylar için önceden plan yapın ve önemli tarihleri tek bir yerden hatırlayın. Yapışkan notların düzensizliğini geride bırakın ve yılı hatırlanır kılın.

Modelleri ve trendleri görün

Bu yıllık takvim ile yıl boyunca iniş ve çıkışlarınızı kaydedebilirsiniz. Bu kalıplar, sonraki yıllar için plan yapmanıza yardımcı olabilir, böylece önceden plan yapabilir ve gelecek yıllarla başa çıkmaya hazır olabilirsiniz.

Sağlıklı olun

Sağlık hedefleriniz üzerinde yılın herhangi bir gününde çalışmaya başlayabilirsiniz. Bu yıllık takvim ile kolayca bir fitness rutini oluşturabilirsiniz. Ayrıca öncelik vermek istediğiniz diğer rutinler için de zaman ayırabilirsiniz. Yıl boyunca hareket ederken tekrar eden bir dersi, etkinliği veya atölyeyi asla kaçırmayın.

Bir tatil planlayın

Bir sonraki tatilinizi planlayabileceğiniz en iyi zamanı bulmak için yıllık takviminizi kontrol edin. Her şeyi kaydettiğinizde, bir bakışta uygunluk durumunuzu görebilirsiniz.

Gelecek ay plan yapın

Yıllık takvim, yalnızca önümüzdeki birkaç gün içinde değil, önümüzdeki aylarda da neler olacağını görmenize yardımcı olur. Bu kullanımı kolay şablonla aileniz, dostlarınız ve iş arkadaşlarınızla planlar yapabilirsiniz. Artık ne zaman bir araya gelebileceğinizi merak etmenize gerek yok, bu planlayıcıyı telefonunuza indirin ve hemen planlayın.

Çalışma programınızı girin

Dönüşümlü bir iş programınız olduğunda iş günlerinizi takip etmek zor olabilir. Ne zaman çalışmanız gerektiğini vurgulamak için bu yıllık takvimi kullanın ve bir daha hiçbir günü kaçırmayın.

Zamanınızı önceliklendirin

Bir yılda çok şey yapabilirsiniz ama her şeyi değil. Önemli olana odaklanıp, gerisini bir kenara bırakmaya zaman ayırmak için bu yıllık takvimi kullanın.

Uzun vadeli hedefler oluşturun

Eğitiminizi yükseltmek, kariyerinizi bir sertifika ile ilerletmek veya kişisel bir hedef üzerinde çalışmak istiyorsanız, bu yıllık takvimi kullanmak, yoldan sapmadan hedeflerinize ilerlemenize yardımcı olabilir.

Evernote'a Hemen Kaydolun

Fikir ve ilhamları istediğiniz yerde kaydedin ve görevleri kolayca yönetin.
VEYA

İlerlemek mi istiyorsunuz?

Evernote ile kendinizi nasıl daha düzenli hissedeceğiniz konusunda ipuçları ve tavsiyeler alın.

Bir Plan Yapma ve Hayatta İstediklerinizi Elde Etme

Aklınızı Kaybetmeden Bir Aile Tatili Planlama