O EVERNOTE

Rozszerzenie Twojego mózgu

Kiedy Stiepan Paczikow, nasz założyciel, zaczął rozwijać pomysł, który ostatecznie stał się Evernote, rozpoznał trzy zachowania ludzkiego mózgu: zapamiętywanie przeszłości, budowanie więzi i tworzenie pomysłów na przyszłość.

Zapamiętaj wszystko

Evernote powstało w celu rozwiązania rosnącego problemu, który zrodziła technologia: jak odnieść sukces w świecie, w którym informacji przybywa z prędkością światła.

Osiągnij co tylko chcesz

Ludzie są dziś przytłoczeni informacjami i zastanawiają się, jak sobie z nimi poradzić. Evernote pomaga skupić się teraz na osiągnięciu tego, co najważniejsze.

Rozwijaj się

Evernote rozpoczęło ruch cyfrowej, osobistej produktywności i nadal się rozwija. Ponad 225 milionów ludzi na całym świecie odkryło Evernote, którego używają codziennie w ponad 25 językach.

Wiele środowisk, jedno Evernote.

Wierzymy, że różne perspektywy rodzą lepsze pomysły. Nieustannie pracujemy nad stworzeniem stabilnego i opartego na współpracy środowiska w Evernote - takiego, w którym wszyscy pracownicy mogą być sobą.

Sprawdź oferty pracy w Evernote »

Stiepan Paczikow

POCZĄTKI EVERNOTE

z założycielem Stiepanem Paczikowem

Zapytania prasowe

Jeśli szukasz najnowszych informacji o naszej firmie, zdjęć i logo, sprawdź zasoby marki. W przypadku innych zapytań prasowych prosimy o kontakt pod adresem press@evernote.com. Jeśli masz inne pytania, przejdź do strony z danymi kontaktowymi.

Wytyczne marki

Poniższe wskazówki dotyczące marki zostały udostępnione w celu zapewnienia prawidłowego wykorzystywania marki oraz zasobów Evernote, w tym wszelkich znaków towarowych, logo i treści. Aby skorzystać z naszych znaków w sposób nieobjęty tymi wytycznymi, skontaktuj się z nami pod adresem brand@evernote.com i dołącz makietę obrazującą przeznaczenie tych znaków.

Evernote Corporation to globalna, prywatna firma z siedzibą w Redwood City w Kalifornii. Posiadamy również biura w Austin (Teksas), Bothell (Waszyngton), Nowe Delhi (Indie), San Diego (Kalifornia), Santiago (Chile) i Tokio (Japonia).

Gotowy na Evernote?