Szablon notatek ze spotkania

Dobre notatki zawierają nie tylko informacje, ale czynią je użytecznymi. Notatki ze spotkań są zbyt często wypełnione nieistotnymi szczegółami, które utrudniają znalezienie kluczowych zadań i decyzji. Ten szablon protokołu ze spotkania zapewnia strukturę, której potrzebujesz, aby uchwycić to, co ważne i działać szybko.
WYŚWIETL SZABLON

Niech Twoje notatki mają znaczenie

Ustal kluczowe szczegóły już na pierwszym spotkaniu dotyczącym danego projektu. Zastosuj ten wzór protokołu ze spotkania, aby robić notatki, które pomogą każdemu uzyskać potrzebne informacje i uniknąć ponownego spotkania.

Prosty format protokołu ze spotkania

Szczegóły spotkania

Spraw, aby temat wszystkich notatek ze spotkań był od razu jasny. Wypełnij tę sekcję, aby projekt, który omawiasz, czas spotkania, uczestnicy i cele spotkania były na pierwszym planie.

Następne kroki

Każde spotkanie kończ z listą zawierającą informacje o tym, kto czym się zajmuje. Ta sekcja umożliwia delegowanie zadań konkretnym osobom. Każde zadanie opatrzone jest polem wyboru, dzięki czemu możesz łatwo śledzić postępy w realizacji projektu. Udostępnij swoją notatkę współpracownikom, aby wszyscy byli na bieżąco.

Decyzje

Już nigdy więcej nie borykaj się z problemem przypomnienia sobie dokąd Twój zespół doszedł w sprawie ważnych decyzji. Ta część szablonu notatek ze spotkania pomoże wszystkim zachować jasność co do tego, jakie ustalenia zostały podjęte jako grupa.

Zamknięcie

Spraw, aby Twoje notatki można było szybko przeglądać, dodając krótkie podsumowanie spotkania, zawierające najważniejsze wnioski. Dzięki temu każdy będzie w stanie ogarnąć to, co najważniejsze, nawet jeśli ma tylko sekundę na przejrzenie notatek.

Lista kontrolna

Zamiast tylko zapisywać informacje, spraw, aby można było podjąć działania. W szablonie zawarto wygodną listę kontrolną, specjalnie dla Ciebie. Z łatwością edytujesz istniejące pozycje na liście lub dodasz własne i w ciągu kilku minut stworzysz listę rzeczy do zrobienia, która pomoże Tobie i Twojemu zespołowi wykonać zadanie.

Uprość notatki ze spotkań

Skorzystaj z tego szablonu, aby sporządzać notatki, które promują działania. Skuteczne protokoły ze spotkań to coś więcej niż tylko przekazywanie informacji. Dzięki nim można lepiej zrozumieć projekt przy mniejszym wysiłku, a także ułatwić wszystkim wykonanie właściwej pracy.
Pobierz szablon

Załóż konto w Evernote już dziś

Uchwyć pomysły i inspiracje z dowolnego miejsca oraz z łatwością zarządzaj zadaniami.