Toplantı Notları Şablonu

Etkili notlar bilgileri yalnızca kaydetmez, aynı zamanda kullanışlı hale getirir. Toplantı notları çoğu zaman önemli görevleri ve kararları bulmayı zorlaştıran alakasız ayrıntılarla doludur. Bu toplantı tutanakları şablonu, önemli bilgileri yakalamak ve hızla harekete geçmek için ihtiyacınız olan yapıyı sağlar.
ŞABLONU GÖRÜNTÜLE

Dakikalarınızı boşa harcamayın

Belirli bir projedeki önemli ayrıntıları görür görmez belirleyin. Bu toplantı tutanağı biçiminiuygulayın ve herkesin ihtiyaç duyduğu bilgileri almasına ve toplantıları tekrarlamaktan kurtulmasına yardımcı olan notlar alın.

Basit toplantı tutanakları formatı

Toplantı ile ilgili bilgiler

Tüm toplantı notlarınızın konusunu bir bakışta netleştirin. Bu bölümü doldurarak, görüştüğünüz proje, toplantı zamanı, katılan kişiler ve toplantı hedeflerini ön plana çıkarın.

Takipler

Her toplantıyı size kimin ne yaptığını söyleyen bir listeyle bırakın. Bu bölüm size, görevleri belirli kişilere devretme yöntemi sunar. Her görev bir onay kutusuyla gelir, böylece proje ilerledikçe ilerlemeyi kolayca takip edebilirsiniz. Herkesin gelişmelerden haberdar olması için notunuzu iş arkadaşlarınızla paylaşın.

Kararlar

Bir daha asla ekibinizin önemli kararlarda geldiği noktayı hatırlamakta zorluk çekmeyin. Toplantı notları şablonunun bu bölümü, herkesin grup olarak hangi anlaşmaların yapıldığını net olarak hatırlamasına yardımcı olur.

Kapanış

En önemli çıkarımlar da dahil olmak üzere toplantının kısa bir özetini ekleyerek notlarınızı gözden geçirilebilir hale getirin. Böylece, herkes, notları gözden geçirmek için yalnızca bir saniye vakit olsa bile temelleri kavrayabilir.

Kontrol listesi

Yalnızca bilgileri kaydetmek yerine, uygulanabilir hale getirin. Şablon sizin için uygun bir şekilde bir kontrol listesi başlatır. Mevcut liste ögelerini kolayca düzenleyin veya kendinizinkini ekleyin ve dakikalar içinde sizi ve ekibinizi görev başında tutmaya yardımcı olacak bir yapılacaklar listesi oluşturun.

Toplantı notlarını basitleştirin

Harekete geçmeyi hızlandıran notlar almak için bu şablonu kullanın. Etkili toplantı tutanakları, insanları bilgilendirmekten fazlasına yarar. İnsanların bir projeyi daha az çabayla daha derinlemesine anlamalarına yardımcı olur ve herkesin doğru işi yapmasını kolaylaştırır.
Şablonu Al

Evernote'a Hemen Kaydolun

Fikirleri ve esin kaynaklarını istediğiniz yerde kaydedin ve görevleri kolayca yönetin.
VEYA