Evernote
Oturum Aç Planlar Menü

Her Şeyi Hatırlayın

İlhamın nerede geleceği bilinmez. Evernote, parlak fikirlerinizi kaydetmenize, beslemenize ve herhangi bir cihazdan paylaşmanıza olanak verir.

Her gün daha fazlasını başarmak için Evernote'a güvenen milyonlarca kişiye katılın.

Not edin

Bir proje için yapılacaklar listesi oluşturun. Bir hatırlatıcı yazın. Ya da bir çizimin resmini çekin. Not olmasını istediğiniz her şey not olabilir. Ve bir kez not oluşturduktan sonra, her zaman, gittiğiniz her yerde ona erişebilirsiniz.

Her yerden erişin

Bir notu kaydedin ve anında tüm cihazlarınızdan erişin. Bir şeyi nereye kaydettiğinizle ilgili hiç endişe etmeyin çünkü o Evernote'ta ve Evernote siz neredeyseniz orada.

Her şeyi çabucak bulun

İster metin, ister görüntü, isterse belge olsun, her şeyi saklamanızın bir nedeni vardır. Evernote'un kaydettiğiniz notları kolayca bulmanızı garanti etmesinin nedeni de budur. Notlarınızın en kuytu köşelerine gömülü olan el yazılarını bile aratabilirsiniz.

Herkesle paylaşın

Önemli olan her şeyi, sizin için önemli olan kişilerle paylaşın. Yaşamdaki küçük anları yakalayın ve başınıza geldiği yerden anında paylaşın. Ya da iş arkadaşlarınızla sorunsuz bir biçimde işbirliği yaparak büyük fikirleri bir grup not defterinde paylaşın.

Bugün başlayın

Yeni tür bir notun sizin için neler yapabileceğini keşfedin.

Üyelik formu