Szablon planu podróży

Zaplanuj swój urlop z wyprzedzeniem i spędź go jak najlepiej. Użyj tego szablonu planu podróży jako centrum przechowywania wszystkich najważniejszych informacji o swojej podróży i miej pewność, że informacje te będą łatwo dostępne w każdej chwili.
WYŚWIETL SZABLON

Zapisuj informacje o swojej podróży

Każdą podróż rozpoczynaj od spisania szczegółowych informacji na temat miejsca docelowego. W tym szablonie znajdziesz miejsce na zapisanie miejsc i dat podróży, dzięki czemu zachowasz porządek i zorientujesz się, kiedy wyjeżdżasz.

Skup się na robieniu jednej rzeczy na raz

Łatwo jest zrobić listę wszystkiego, co chcesz zrobić w czasie podróży. Natomiast jeśli lista jest zbyt długa, możesz czuć przytłoczenie i nie wiedzieć, w co najpierw włożyć ręce. Mając solidny plan, zarezerwujesz czas rano, w południe i wieczorem, aby mieć pewność, że będziesz zajmować się tylko jedną rzeczą na raz.

Efektywnie spędzaj swoje podróże służbowe

Szczególnie podczas krótkich podróży służbowych możesz się głowić, jak masz znaleźć czas na wszystkie te obiady, kolacje, konferencje i inne. Ten szablon planu podróży zapewni Ci przestrzeń, której potrzebujesz na zapisanie wszystkiego, co masz zrobić i wszystko sobie uporządkować.

Zapamiętuj kluczowe fakty

Przechowuj wszystkie informacje o swojej podróży w jednym miejscu. Zapisuj najważniejsze informacje w tym szablonie planu podróży — nieważne czy chodzi o spakowanie stroju wizytowego, czy o prezent dla klienta, o wszystkim będziesz pamiętać.

Zrób plany na ostatnią chwilę

Używając tego szablonu planu podróży, zapewnisz sobie większą elastyczność przy planowaniu na ostatnią chwilę. Planując z wyprzedzeniem, zyskujesz swobodę w podejmowaniu innych decyzji, ponieważ wiesz, kiedy masz wolny czas.

Pamiętaj o upominkach

Upominki sprawiają radość każdemu. Kup jakiś drobiazg dla bliskich Ci osób, aby wiedziały, że o nich myślisz. Możesz użyć sekcji na uwagi, aby zapisać komu i jaki upominek chcesz kupić.

Koordynuj harmonogramy

Solidny plan pomaga w koordynacji harmonogramów ze współpracownikami w podróży służbowej lub z rodziną na wakacjach. Dzięki szablonowi planu podróży wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w jednym miejscu i powiadomisz innych, co zamierzasz i kiedy masz czas wolny.
Wyświetl szablon

Zarejestruj się w Evernote już dziś

Uchwyć pomysły i inspiracje z dowolnego miejsca oraz z łatwością zarządzaj zadaniami.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Uzyskaj wskazówki i porady, jak stać się bardziej zorganizowanym dzięki Evernote.

Jak zaplanować rodzinne wakacje nie tracąc rozumu

Jak zaplanować i osiągnąć to, czego chcesz w życiu