2022 Aylık Takvim Şablonu

Bu kullanışlı çevrimiçi takvimle özel etkinlikleri, doğum günlerini ve daha birçok şeyi takip edin. Bu kullanıcı dostu, aylık takvime not aldığınızda, her ayın tüm önemli tarihlerini hatırlayacaksınız.

Hedeflerinizi takip edin

Bu çevrimiçi takvimi kullanarak, yol boyunca hedeflerinizi ve önemli adımları/aşamaları takip edin. Bu basit uygulama, elde etmek istediğiniz şey için çalışırken gereklilikleri yerine getirmenize yardımcı olacaktır.

Önceden planlama

Önceden planlama yapmak, etkinlikleri düzenli tutmanıza yardımcı olur ve zamanlamayla ilgili aksaklıkları önler. Sıradaki işlerin kaydını tutmak için bu çevrimiçi takvimi kullanın, böylece her zaman, olacaklarla ilgili bilginiz olur ve asla hazırlıksız yakalanmazsınız.

Özel tarihleri hatırlayın

Bu aylık takvim, her ay, gerçekleşecek tüm olayları bir bakışta görmenize yardımcı olur. Yıldönümlerini, doğum günlerini, tatilleri ve daha birçok şeyi hatırlayın ve iyi zamanlanmış bir hediye veya mesajla değer verdiğiniz insanların yüzünde tebessüm oluşturmak için hatırlatıcılar ayarlayın.

Hafta sonu planları yapın

Bu takvim hafta sonlarını da içerir, böylece planlarınızın yolunda gitmesini sağlayabilir ve boş zamanınızı en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Boş zamanınızı en eğlenceli kılan şey bu takvime kolayca sığacak ve size hafta boyunca dört gözle bekleyeceğiniz bir şey verecek.

Bir aile takvimi oluşturun

Bu aylık takvimi önemsediğiniz herkesle paylaşın, böylece neler yaptığınızı ve ne zaman birlikte kaliteli zaman geçirebileceğinizi bilsinler. Herkesin aynı takvime erişimi olduğunda, özel etkinlikleri planlamak ve sağlıklı iletişim kurmak daha kolay olacak.

Her şeyi not edin

Bu çevrimiçi takvim, size, gerçekleşecek etkinlikleri aylar öncesinden not alabileceğiniz bir yer sunar, böylece zamanı geldiğinde katılabileceğinizden emin olabilirsiniz. Bir dahaki sefere bir sohbete katıldığınızda ve birisi gelecekte bir şeyden bahsettiğinde, bunu gizlice takviminize girebilir ve unutma korkusundan kurtulabilirsiniz.

Yoldayken programınıza göz atın

Çevrimiçi takvimler, sıradaki işin ne olacağını tam olarak hatırlayamadığınız anlar için harikadır. Bunu öğrenmek için tek yapmanız gereken, telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan takvimi açmaktır. İster bir doktor randevusu, doğum günü, isterse de yıldönümü veya önemli bir işin veya görevin teslim tarihi olsun, hemen görebilirsiniz.

Evernote'a Hemen Kaydolun

Fikir ve ilhamları istediğiniz yerde kaydedin ve görevleri kolayca yönetin.
VEYA

İlerlemek mi istiyorsunuz?

Evernote ile kendinizi nasıl daha düzenli hissedeceğiniz konusunda ipuçları ve tavsiyeler alın.

Organize Olmanın ve Sağlıklı Düşünmenin 5 Yolu

Odaklanmanın ve İşleri Halletmenin 4 Yolu