Uporaj się z każdym projektem z pomocą Evernote Professional

Zwiększ swoją produktywność w pracy i w domu dzięki najbardziej zaawansowanym funkcjom Evernote. Połącz to, co musisz zrobić dzisiaj, z informacjami, których do tego potrzebujesz.

Zamień myślenie w działanie

Twoje notatki, listy zadań i Kalendarze Google współgrają ze sobą, dając Ci jasny i przejrzysty kontekst, redukując przeszkody i pomagając Ci skupić się na tym, co jest aktualnie najważniejsze.

Rób postępy w pracy

Szybko sprawdź, jakie są dzisiejsze priorytety. Przydzielaj współpracownikom krytyczne zadania i śledź ich postępy. Pozwól, aby przypomnienia i powiadomienia Evernote utrzymywały Cię na bieżąco, gdziekolwiek jesteś, na wszystkich komputerach i urządzeniach przenośnych.

Rób więcej z mniejszym wysiłkiem

Przechowuj wszystko w jednym miejscu - od notatek ze spotkań i plików PDF po strony internetowe i ważne wiadomości e-mail. Błyskawicznie odnajduj właściwe informacje dzięki naszym najbardziej zaawansowanym funkcjom wyszukiwania.

Dopasuj Evernote do siebie

Twój przepływ pracy jest wyjątkowy. Dostosuj swój Ekran główny, aby dopasować Evernote do Twojego sposobu myślenia. A później podłącz narzędzia do współpracy, takie jak Dysk Google, Salesforce, Slack i Microsoft Teams, aby ułatwić sobie pracę.

Pracuj wydajnie przez cały dzień

Skorzystaj ze wszystkich zalet Evernote Personal, wzbogaconych o zaawansowane funkcje ułatwiające zarządzanie zadaniami.

Przechowuj swoje listy rzeczy do zrobienia z powiązanymi z nimi notatkami i zarządzaj nimi wszystkimi w jednym wygodnym widoku.

Podłącz wiele kont Kalendarza Google, aby utrzymać swoje życie zawodowe i domowe na właściwym torze.

Nigdy więcej nie przegap czasu, kiedy należy zająć się jakimś zadaniem lub ponownie zająć się jakimś pomysłem.

Dostosuj Evernote do swojego sposobu pracy dzięki spersonalizowanemu Ekranowi głównemu, szablonom i zapisanym wyszukiwaniom.

Przydzielaj zadania innym i śledź ich postępy - nawet jeśli nie korzystają z Evernote.

Z łatwością połącz swoje notatki z usługami Dysk Google, Gmail, Outlook, Slack i Microsoft Teams.

Szybko znajdź to, czego potrzebujesz, nawet odręczne notatki, dzięki naszym najbardziej zaawansowanym narzędziom wyszukiwania i filtrom.

Bądź zawsze na bieżąco na nieograniczonej liczbie komputerów i urządzeń przenośnych.