Evernote Teams ile ekip işbirliğini geliştirin

Evernote Teams'in ekipler için bulut işbirliği çözümlerini betimleyen, halka açık bir yerde tabletinde Evernote kullanan kişi resmi

Ekibinizi senkronize tutmak için bulutta çalışın

Bugünlerde ekipler ofisinizde veya dünyanın öbür ucunda çalışan kişilerden oluşabilir. Ancak, herkesin aynı binada olduğu durumlarda bile işbirliği zor bir iştir. Çalışma tarzlarındaki, önceliklerdeki, işbirliği araçlarındaki ve zaman dilimlerinlerindeki farklılıkları hesaba katmak gerekir ve en iyi ekipler bile etkili bir şekilde birlikte çalışmak konusunda sıkıntı yaşayabilir. İşle ilgili belgeler, toplantı notları ve yaratıcı fikirler, kişisel dizüstü bilgisayarlarda gömülü kalır. Boşa harcanan çabalar ve yanlış iletişim insanları çıkmaza sokar ve herkesi hayal kırıklığına uğratır.

Evernote Teams ile ekipleriniz çalışmaya ihtiyaç duyduklarında, istedikleri yerden, toplu bilgileri, iş akışlarını ve projelerle ilgili belgeleri paylaşabilir. Özel olarak oluşturulmuş alanlar ve not defterleri ile en dağılmış ekipler bile senkronize kalabilir ve daha fazlasını başarabilir. Buluttaki Çok sayıda cihazda not senkronizasyonu, kişilerin kendi telefonlarında bir not oluşturup, dizüstü bilgisayarlarında o nota ekleme yapabilecekleri ve yerkürenin öbür ucundaki ekip arkadaşlarıyla aynı not üzerinde çalışabilecekleri anlamına gelir.

Bulut işbirliği nedir?

Image of team working on laptops and tablets, illustrating use of a collaboration platform to help teams work together more easilyBulut işbirliği, ekip üyelerinin bilgisayarlarında yerel olarak depolanmış olanları değil, Web'de depolanan yazılım ve bilgileri kullanır. Bu, ekibinizin fikirleri kolayca paylaşmasına ve nereden çalışıyor olurlarsa olsunlar, tüm ekip üyelerinin aynı belgeler üzerinde çalışabilmesine olanak tanır.

Bulut tabanlı işbirliği yazılımı, mobil bilgi işlem, iş görevleri için kişisel cihazların kullanımının giderek yaygınlaşması, anlık mesajlaşma ve sosyal medyanın iş araçları olarak yükselişi ve bulut tabanlı hizmetlerin güvenliğine olan güvenin artmasının sonucunda ortaya çıktı. Bugün birçok sektörde, bulut işbirliği alışılmış, basit bir iş ve büyüme ve başarı için bir gereklilik haline gelmiştir.

Genellikle, bulut işbirliği, erişim denetimli merkezi belge depolamasını ve ayrıca belge oluşturma ve düzenleme araçlarını birleştirir. Analog veya tamamen bina içi işbirliği araçlarına kıyasla, bulut çözümleri her türden ekibin daha akıcı ve etkili bir şekilde birlikte çalışmasına olanak verir.

Bulut işbirliği araçlarının avantajlarından yararlanın

Bulut aracılığıyla ekip işbirliği, insanların dünyanın neresinde olduklarına veya ne zaman çalışmaları gerektiğine bakılmaksızın, herkesin sorunsuz bir şekilde birlikte çalışabilmesine yardımcı olan avantajlar sunar:

 • 365 gün 7/24 erişim
  Ekip üyeleri ister seyahat ediyor, isterse evden çalışıyor veya ister esnek bir programa ihtiyaç duyuyor, isterse de işleri biriktirip hafta sonları tamamlıyor olsunlar, bulut işbirliği araçları, paylaşılan belgeleri her zaman için kullanılabilir hale getirir.

 • En güncel sürümler
  Bulut işbirliğinde kullanılan belgelerde yapılan tüm değişiklikler, tüm paydaşlar tarafından her zaman en son sürümün erişilebilir olmasını sağlayacak şekilde, otomatik olarak güncellenir.

 • Geliştirilmiş üretkenlik
  En iyi bulut işbirliği yazılımı, zaman dilimleri ve coğrafyanın neden olduğu uyuşmazlığı azaltarak ekiplerin daha verimli çalışabilmelerine yardımcı olur.

 • En büyük gruplar için bile daha kolay ortak çalışma
  Karmanıza ne kadar insan eklerseniz ekip çalışması o kadar karmaşıklaşır. Etkili bulut ortak çalışma araçları, herkesin en güncel bilgilerle aynı sayfada kalmasını sağlayarak işleri kolaylaştırır.

Noktaları birleştirin ve ekibiniz birlikte daha fazlasını başarsın

Ücretsiz Deneme Sürümünü Başlatın

Evernote Teams ile ekipleri bağlı tutun

Ekiplerinize, herkesin en son güncellemeleri görebileceği, her belgenin en güncel sürümlerine erişebileceği ve çalışmaları ile fikirlerini paylaşabileceği merkezi bir iş amaçlı ortak çalışma ortamı sağlayın. Evernote'un esnekliği yüksek müşteri deneyimi, her ekibin kendisi için en iyi şekilde bağlantı kurmasına ve paylaşmasına olanak tanır. Satış, tasarım ve pazarlama, müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) ve çok daha fazlasını içeren farklı sektörler ve iş akışlarına da inanılmaz bir şekilde uyarlanabilir.

 • İletişim
  İster ofiste ister sahada isterse evden çalışıyor olsunlar, en dağınık ekipler bile alanlar, not defterleri ve paylaşılan notlar aracılığıyla bağlantıda kalabilir. Gerektiğinde yükleniciler ve dışarıdan katkıda bulunanlar döngüye dahil edilebilir. Bu kişileri birincil iş sistemlerinize tamamen katmanıza gerek yoktur. Sabitlenmiş notlar ve ekip alanları içerisindeki "Yenilikler" bölümü sayesinde, herkes en son güncellemeleri, proje durumunu ve yapılacaklar listelerini görebilir. Katkıda bulunan kişilerden çevrimdışı olanlar bile değişiklikler yapabilir veya belge ekleyebilir.

 • Proje yönetimi ve görev takibi
  Paylaşılan not içerisindeki basit yapılacaklar listesi sayesinde herkesin görev bilincine sahip olmasını sağlayın. Organize olmak ve görevler atamak için Sorumluluk Alanları veya Proje Özeti şablonlarımızdan yararlanın. (Çok fazla ayrıntı istiyorsanız Eisenhower Matrisi şablonu tam size göre.) Bir kontrol listesi veya proje notu her güncellendiğinde, not ilgili alanda "Yenilikler" bölümü altında gösterilir. Böylelikle herkes ilerleme durumunu takip edebilir.

Evernote Teams, ekibinize uyan herhangi bir şekilde kendi iş akışı takip sisteminizi oluşturmanıza da olanak tanır. Proje aşamalarını gösterecek şekilde notları etiketleyebilir ve belge adlarını güncelleyebilirsiniz (Acil, Beklemede, Devam Ediyor vb.) Durumdaki bir değişikliği göstermek için notları bir alan veya not defterinden diğerine de taşıyabilirsiniz. Bu esneklik, proje yönetimi ve görev takibinizi özel ihtiyaç ve koşullarınıza uyarlamanıza ve ihtiyaçlarınız farklılaştıkça değiştirmenize olanak tanır.

Ortamınızı korurken, geniş ölçekte verimli işbirliğini etkinleştirin

 • Dosya Depolama
  Evernote Teams, 20 GB aylık yükleme ve şirketiniz veya kuruluş hesabınız genelinde kullanıcı başına ek 2 GB ile dosya depolama için bol miktarda alan sağlar.

 • Entegrasyonlar
  Hafif bir birlikte çalışma merkezi şeklinde davranan Evernote Teams, teknoloji yığınınızın içindeki diğer uygulamalarla da uyumlu çalışır. Salesforce ve Microsoft Teams içindeki notlara erişin, bu uygulamalarda notlar oluşturun, notları arayın ve düzenleyin. E-postalardan ve eklerden notlar oluşturun ve Gmail ve Outlook'tan mevcut notları paylaşın. Google Drive dosyalarını sürükleyip Evernote'a bırakın ve bunlara doğrudan not defterlerinizden ve alanlarınızdan erişin. Slack mesajlarını notlara dönüştürerek ekibinizle paylaşın ve uygulamalar arası geçiş yapmanıza gerek kalmadan notlara doğrudan Slack'tan erişin.

 • Güvenlik
  Evernote verilerini yöneten veri merkezi, SAS 70 (Tip II) ve SSAE16 SOC-1 (Tip 2) onaylıdır. Evernote, erişim denetiminde, Tekli Oturum Açma'yı (SSO) etkinleştirmek için Güvenlik Onayı Biçimlendirme Dili 2.0 (SAML 2.0) kullanmaktadır. Ayrıca ADFS'yi de destekliyoruz. Evernote Teams, mevcut Active Directory veya LDAP çözümünüzle bağlantı kurarak, kullanıcıları doğrudan mevcut yönetim konsolunuzdan davet etmenize veya kaldırmanıza olanak tanır. Ayrıca, yöneticiler, çözümümüz içinde kullanıcıları görüntüleyebilir, yönetebilir ve kendi rolleri için uygun erişim seviyesine sahip olduklarından emin olmak için, ekip üyelerinin not erişimlerini ve etkinliklerini inceleyebilirler.

Nerede olurlarsa olsunlar, yapılan işlerle ilgili gelişmelerden herkesin haberdar olmasını sağlayın.

Evernote Teams'in dijital işbirliği araçlarının kullanımını betimleyen, soyut içeriği görüntüleyen bir dizüstü bilgisayar ve akıllı telefonun grafiksel çizimi

Ekibinizin tüm çalışmalarını tek bir yerde toplayarak, bilgi aramak yerine vaktinizi geri kazanmaya başlayın.

Bulut tabanlı işbirliği araçlarını betimleyen, bulutun altında bir tablet ve akıllı telefonun grafiksel çizimi

Ofisteyken, yoldayken veya çevrimdışıyken bile istediğiniz her yerden çalışabilmek için, erişime sahip olun.

Evernote Teams'in proje işbirliği araçlarını kullanarak fikirlerin paylaşımını betimleyen, bir ampulün içinden dışarıya doğru uzanan okların grafiksel çizimi

Projeleriniz geliştikçe fikir ve güncellemeleri ekibinizle paylaşın ve herkes her zaman en güncel bilgilere sahip olsun.

Evernote Teams'in ekip işbirliği araçlarının güvenliğini betimleyen, kutu içinde bir asma kilidin grafiksel çizimi

Size en uygun olacak şekilde, çalışma alanları oluşturup, paylaşım izinlerini ayarlayarak ekibinizin çalışma şeklini organize edin.

Noktaları birleştirin ve ekibiniz birlikte daha fazlasını başarsın

/ Kullanıcı / Ay

Start free trial