Haftalık Planlayıcı Şablonu

Haftanızı takip etmek sağlam bir planlama ile başlar. Önemli olaylara ve önceliklere odaklanmak için haftalık planlayıcı şablonumuzu kullanın. Her gün önemli olanları vurgulamak için notlar ekleyin.

Büyük resmi görün!

Haftalık planlayıcılar, her gün tüm ufak tefek işleri halletmenize yardımcı olur. Büyük resmi görün ve bu Haftalık Planlayıcı şablonuyla hızla yapılması gerekenleri anlayın.

Planlar yapın

Haftalık programınızda neler olduğunu bildiğinizde, mesai sonrası saatleri daha kolay planlayabilirsiniz. Haftalık planlayıcı şablonumuzla, hangi günlerin planlara açık olduğunu, hangi günlerin meşgul olduğunu ve bir şey olursa, yeniden planlama için ne zaman müsait olduğunuzu bileceksiniz.

Programları koordine edin

Partnerinizle veya iş arkadaşlarınızla bağlantı kurmak için zaman ayarlamak, haftalık planlayıcı ile çocuk oyuncağıdır. Haftanın günlerini ve tarihlerini takip edin ve birkaç basit tıklamayla en önemli projelerinizin zamanlarını ekleyin. Futbol antrenmanını veya o önemli akşam yemeği buluşmasını unutmamak için programları koordine edin.

Üretkenliği artırın

Önemli tarihlerinizi ve son teslim tarihlerinizi yapışkan notlarda tutmak düzensizliğe yol açabilir. Kritik bilgileri kaybetmek, üretkenliğin kaybolmasına neden olabilir. Tüm önemli tarihlerinizi, notlarınızı ve hatırlatıcılarınızı bu haftalık planlayıcı şablonunda saklayın; böylece tüm ayrıntıların her zaman gözünüzün önünde olduğundan emin olabilirsiniz.

Haftalık hedefler belirleyin

Hedef belirlemek, ilerlemeye devam etmenin harika bir yoludur. Bu yazdırılabilir Haftalık Planlayıcı şablonuyla sorumluluklarınızı bilmek ve nerede olursanız olun sizi haftalık hedeflerinize ulaştıracak adımlar atmak çok kolaydır.

Hafta sonlarını boşa harcamayın

Bazen hafta o kadar yoğun olabilir ki hafta sonu için plan yapmayı unutursunuz ve sonra eğlenceli planlar yapmak için uğraşmak zorunda kalırsınız. Bu haftalık planlayıcı şablonu, boş zamanlarınızda katılabileceğiniz eğlenceli etkinlikleri kaydedebileceğiniz bir alan içerir.

Stresi azaltın

Bir sonraki adımınızın ne olması gerektiğini bilmediğiniz zaman strese kapılmak kolaydır. Kritik görevlerinizi haftalık planlayıcıya koyarak zamanınızı daha kolay yönetebilirsiniz. Bir planınız olduğunu bilmek, daha kolay nefes almanıza ve ne zaman mola vermeniz gerektiğini bilmenize yardımcı olur.

Evernote'a Hemen Kaydolun

Fikir ve ilhamları istediğiniz yerde kaydedin ve görevleri kolayca yönetin.
VEYA

İlerlemek mi istiyorsunuz?

Evernote Blogundan Yararlı Kaynaklarla İşlerinizi İlerletin

İşle İlgili Temel Görevleri Otomatikleştirmenin 6 Yolu

Bir Plan Yapma ve Hayatta İstediklerinizi Elde Etme