Szablon notatek z zajęć

Na zajęciach jest tak wiele do nauczenia. Robiąc notatki pomożesz sobie później przypomnieć najważniejsze zagadnienia. Podsumuj kluczowe kwestie, wymień najważniejsze zasoby, zapisz ważne pytania i wiele więcej dzięki naszemu prostemu szablonowi notatek z zajęć.

Sukces w szkole i na uczelni

Robienie notatek to cenna umiejętność. Najbardziej utalentowani studenci wiedzą, jak robić notatki we właściwy sposób. Ten szablon notatek z zajęć zawiera wszystkie nagłówki i tematy, których potrzebujesz, aby zacząć.

Łatwiejsze zapamiętywanie

Robienie notatek w trakcie zajęć może pomóc Ci w doskonaleniu się. Zapisując kluczowe zagadnienia i cenne źródła, możesz zapamiętać ważne informacje, które pomogą Ci zrozumieć, nauczyć się i przygotować do testów.

Uporządkuj myśli

Przechowywanie wszystkich notatek z zajęć w jednym miejscu pomoże Ci sprawniej odnaleźć to, czego potrzebujesz. Nie musisz prowadzić oddzielnych ksiąg czy notesów — wystarczy, że użyjesz nowego szablonu notatek.

Zadaj ważne pytania

Coś Cię nurtuje? Ten szablon notatek z zajęć zawiera miejsca na zapisanie pytań, dzięki czemu możesz później napisać do swojego nauczyciela lub profesora z prośbą o wyjaśnienie. Zachowując te pytania w notatkach, możesz wykorzystać odpowiedzi na nie do uzupełnienia luk i lepszego zrozumienia tematu.

Określ kluczowe punkty

Kluczowe punkty wykładu stanowią podstawę tego, czego nauczysz się na dany temat. Dodaj te punkty do swojego szablonu notatek, aby mieć pewność, że uchwycisz wszystko, co ważne.

Udostępnij notatki

Wykorzystaj notatki w pełni, udostępniając ten szablon kolegom i koleżankom z grupy. Inni studenci mogą mieć pomysły do dodania lub zadawać pytania, które pogłębią Twoje zrozumienie materiału.

Przygotuj się

W robieniu notatek chodzi o coś więcej niż tylko o zapisywanie informacji — chodzi również o to, co trzeba z tymi informacjami zrobić. Być może zbliża się realizacja projektu lub zadania domowego. Może musisz przypomnieć sobie pewne procedury do testu. Niezależnie od tego, jakie są kolejne kroki, w tym szablonie jest miejsce na ich zapisanie.

Zarejestruj się w Evernote już dziś

Uchwyć pomysły i inspiracje z dowolnego miejsca oraz z łatwością zarządzaj zadaniami.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Uzyskaj wskazówki i porady, jak stać się bardziej zorganizowanym dzięki Evernote.

Jak korzystać z Evernote, aby osiągnąć sukces na uczelni

Wracasz do na uczelnię? Zachowaj spokój dzięki Evernote